Od przeszło 20 lat w ramach swojej działalności realizujemy projekty i wdrożenia specjalistyczne w zakresie konstrukcji zintegrowanych linii technologicznych do transportu, przeładunku i załadunku towarów. Dzięki wieloletniej współpracy ze specjalistycznymi podmiotami wykonującymi dedykowane podzespoły, możemy sprawnie zaprojektować i wdrożyć produkcyjnie zaawansowane instalacje wymagające współpracy wielu zespołów technologicznych.

  • urządzenia do przeładunków zasobników typu BigBag
  • systemy półautomatycznego lub automatycznego załadunku sortymentu – wago-pakowaczki
  • ciągi technologiczne – załadowcze – zautomatyzowane
  • instalacje automatyki przemysłowej – dedykowane – integralne – nieintegralne – wsparte szyną integracyjną
  • urządzenia do załadunku towarów paczkowanych oraz opakowaniach polipropylenowych zszywanych
  • urządzenia do paletyzacji towaru – wsparte robotem przemysłowym z dedykowanym narzędziem transportowym
  • integracja robotów przemysłowych z ciągami technologicznymi
  • urządzenia do półautomatycznego załadunku kontenerów – integrowane z linią produkcyjną
  • wdrażanie innowacji w prezentowanych poniżej zakresach działalności

Zdjęcia poniżej ilustrują zintegrowany system przeładunku cukru. Specjalizowane rozwiązania pozwalają na elastyczny model pracy polegający na bezpośrednim załadunku kontenerów oraz automatycznej zmiany na proces paletyzacji worków

Adaptacja kontenerów 20 i 40 stopowych do instalacji urządzeń produkcyjnych lub wspomagających. Instalacja specjalistycznego sprzętu z przystosowaniem kontenerów zgodnie z projektem własnym lub powierzonym przez klienta. Poniższe zdjęcia przedstawiają projekt mobilnego kontenera 40 stopowego, przystosowanego do roli sali szkoleniowej, wyposażonej w profesjonalny symulator maszyn załadowczych, urządzenia multimedialne, dostęp do sieci rozległej Internet, zaplecze kuchenne oraz klimatyzację.

Dokumentacja zamieszczona poniżej prezentuje elementy ciągu technologicznego do wykonywania klejonych blatów meblowych. Wysokiej jakości urządzenia produkcyjne dedykowane oraz własnej produkcji wraz z cyklem produkcyjnym dostosowanym do określonego sortymentu pozwalają na przygotowanie surowca, produkcję i konfekcjonowanie standardowych wstęg blatów jak i na zamówienie klienta dostosowanie wstęg do postawionych wymagań.